Jak włączyć do programu spotkania piesze

21 maja 2022

Wszyscy wiemy, że ćwiczenia fizyczne są korzystne i wiemy, że świeże powietrze też - a może by tak połączyć te dwie rzeczy i organizować małe spotkania na piechotę? Spotkania piesze to nowa moda, a w zasadzie oznacza to, że odchodzisz od stołu konferencyjnego i dyskutujesz na bieżąco o sprawach, które nie są drażliwe. Korzyści jest wiele, ale jak zacząć?

  • Ideą są małe, piesze spotkania - większe grupy po prostu nie będą w stanie się przebić, więc trzymaj się maksymalnie trzech lub czterech osób.
  • Zaplanuj trasę - Dobrze jest zaplanować trasę, aby się nie pomylić i nie rozpraszać.
  • Poinformuj najpierw pracowników - warto poinformować osoby zaangażowane o zamiarze wyjścia na spacer, a nie robić im niespodziankę!
  • Weź urządzenie do nagrywania głosu lub pobierz aplikacje do robienia notatek

O ile siedzenie na krzesłach w sali konferencyjnej i prowadzenie większych dyskusji zawsze będzie nieodłącznym elementem życia biurowego, o tyle wyjście na zewnątrz pozwoli mniejszym grupom skupić się i pobudzić pomysły. Jeśli okaże się, że Twoje grupy są zbyt duże na spotkania na świeżym powietrzu, możesz spróbować wprowadzić do swojej sali konferencyjnej klimat zewnętrzny, korzystając z mebli do sal konferencyjnych na zamówienie, dużej ilości świeżego powietrza i naturalnego światła oraz kilku roślin tu i ówdzie. Nie zawsze możliwe jest zorganizowanie spotkań w formie spacerów, zwłaszcza w przypadku większych grup, ale nie oznacza to, że nie można skorzystać z dobrodziejstw natury, które pobudzają pomysły.

Co sądzisz o spotkaniach w formie spaceru? Czy próbowałeś tego?

Autor

Karolina Tomasiewicz

Redakcja midimax.pl

To może Cię zainteresować